Hakkımızda

Hizmetlerimiz
20 yılı aşkın tecrübemiz ve 6000'den fazla memnun müşterimizle hizmetinizdeyiz.
Strech Film
Stretch film çok katmanlı olarak üretilip her bir katman ürüne hasır etkisi verilerek stretch filmin çok daha esnek olması sağlanmaktadır.
Köşe Koruyucular
% 100 geri dönüşümlü ve çevre dostudur.
Koli Çeşitleri
İçindeki ürünün cinsine ve ağırlığına göre farklı tip ve kalınlıkda üretilip maksimum düzeyde koruma sağlar.
Koli Bandı Çeşitleri
Kullanım Alanları Her türlü koli, paket ve ambalajda kullanılabilir Güvenlik bandı olarak kullanılabilir.
Balonlu Naylon
İki adet polietilen veya polipropilen film tabakasının arasına balonlu bir ara kat oluşturarak lamine edilen bir ambalaj malzemesidir.
Shrink Film
Çok yüksek mukavemet gücü vardır.Kolaylıkla yırtılmaz.

Hakkımızda

20 Yılı Geçen Tecrübemizle

Hızla gelişen teknoloji ve iletişim çağının getirdiği bilinç ve insanoğlunun kaliteli ürünlere yönelmesi, beraberinde ambalaj sektörünüde hareketlendirdi. Ticaretin sınırlarının genişlemesi ve ulaşım ağlarının yaygınlaşması ürün taşımacılığının ne denli önemli olduğunu ve imalatçı firmaların sadece bulundukları bölgelerle sınırlı kalmayarak yurt içi ve yurt dışı ürün sevkiyatlarını yaparak karlılık oranlarını arttırdı. Doğal olarak ürünlerin taşınması esnasında doğabilecek olumsuzlukların önüne geçilmesi ve zararlara karşı önlem alınması gerekiyordu. İşte bizim satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin büyük çoğunluğu imalatçı firmaların üretmiş oldukları değerli ürünleri korumaya yöneliktir. Yıllardır bu sektörde bu amaca hizmet vermekteyiz ve her geçen gün değişen ve gelişen ihtiyaçları karşılayabilmek adına sürekli firmamızı güncellemekteyiz.
Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak. Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hissedarlarımızın memnuniyetlerini artırmak. Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek. Dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak. Mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak. Ambalaj sektöründeki global gelişmelere katkıda bulunmak. Sektörel anlamda sürekli Ar-Ge çalışmaları yaparak yeni ürünlerin üretilmesi ve pazara sürülmesi ile ambalaj sektörünün gelişimine katkı'da bulunmak.
Yenilikçi ve çözüm odaklı Ays Ambalaj Ailesi olarak; güvenilir ve hızlı sonuç almak için çıkılan yolda, tüm Türkiye' de tanınan ve müşteri portföyü geniş, öncelikli akla gelen ve tercih edilen, alanında lider, konumunun ve pozisyonun farkında olarak gelişimini sürdüren, nesiller boyu müşterileri ile omuz omuza mücadele eden kurumsal yapısını, çalışma azmini sürekli katlayarak büyüten bir marka olmak.

Nakliye Firmalarına Özel Ürünlerimiz

Nakliye sektöründe hizmet veren firmalarımızın tüm ambalaj ihtiyaçlarına çözümler üretiyoruz.