Ays Ambalaj Ailesi

Hızla gelişen teknoloji ve iletişim çağının getirdiği bilinç ve insanoğlunun kaliteli ürünlere yönelmesi, beraberinde ambalaj sektörünüde hareketlendirdi. Ticaretin sınırlarının genişlemesi ve ulaşım ağlarının yaygınlaşması ürün taşımacılığının ne denli önemli olduğunu ve imalatçı firmaların sadece bulundukları bölgelerle sınırlı kalmayarak yurt içi ve yurt dışı ürün sevkiyatlarını yaparak karlılık oranlarını arttırdı. Doğal olarak ürünlerin taşınması esnasında doğabilecek olumsuzlukların önüne geçilmesi ve zararlara karşı önlem alınması gerekiyordu. İşte bizim satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin büyük çoğunluğu imalatçı firmaların üretmiş oldukları değerli ürünleri korumaya yöneliktir. Yıllardır bu sektörde bu amaca hizmet vermekteyiz ve her geçen gün değişen ve gelişen ihtiyaçları karşılayabilmek adına sürekli firmamızı güncellemekteyiz.

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak. Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hissedarlarımızın memnuniyetlerini artırmak. Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek. Dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak. Mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak. Ambalaj sektöründeki global gelişmelere katkıda bulunmak. Sektörel anlamda sürekli Ar-Ge çalışmaları yaparak yeni ürünlerin üretilmesi ve pazara sürülmesi ile ambalaj sektörünün gelişimine katkı'da bulunmak.

Yenilikçi ve çözüm odaklı Ays Ambalaj Ailesi olarak; güvenilir ve hızlı sonuç almak için çıkılan yolda, tüm Türkiye' de tanınan ve müşteri portföyü geniş, öncelikli akla gelen ve tercih edilen, alanında lider, konumunun ve pozisyonun farkında olarak gelişimini sürdüren, nesiller boyu müşterileri ile omuz omuza mücadele eden kurumsal yapısını, çalışma azmini sürekli katlayarak büyüten bir marka olmak.

2013 AYS AMBALAJ aysambalaj.com